Odchudzanie - doktor-natura.info.pl

Uwaga! Strony te mają za zadanie zapoznanie internautów z uznanymi w świecie naturalnymi preparatami wspomagającymi zdrowie. Podane ceny są średnią cen w Polsce i krajach ościennych. Pamiętaj!!! Nawet największa wiedza w tym temacie nie zwalnia Cię od wizyty u lekarza specjalisty ! Miłej lektury ...... doktor-natura.
Przejdź do treści

Odchudzanie

Odchudzanie i oczyszczanie
W dziale tym przedstawiamy Państwu najlepsze naszym zdanie preparaty wspomagające oczyszczanie organizmu z toksyn i zbędnych produktów funkcjonowania organizmu. Tym samym skutecznie wspomagają one prawidłową pracę naszego ciała, a osobom chcącym zrzucić kilka zbędnych kilogramów ułatwiają przejście tego bardzo często trudnego, zarówno fizycznie jak i psychicznie okresu.
7 PEPAS

pasożyty, toksyny, nadwaga

Średnia rynkowa cena:
22 zł saszetka


5 HTP - PURITAN'S PRIDE
Kompleks wspierający wytwarzanie melatoniny i serotoniny. Lider wśród ANTYDEPRESANTÓW!!! Rekonwalescencja po udarze mózgu. Dla dzieci z ADHD.
Pomocny w leczeniu uzależnień....
NIEZBĘDNY W BEZPIECZNYM ODCHUDZANIU!!!!!

Średnia rynkowa cena:

78zł (60 szt.)
112zł (120 szt.)


KAPSAICYNA FORTE
EXTRACT

Średnia rynkowa cena:


58 zł (120 kaps.)


APPLE CIDER VINEGAR FORMULA
Niweluje nadwagę, łaknienie na słodycze, napady "wilczego głodu", chroniczne zaparcia, problemy wątrobowe, trzustkowe, wzdęcia, gazy, obrzęki, zapobieg kamicy dróg moczowych ...

Średnia rynkowa cena:
58 zł


MOROZNIK KAUKASKI (ZMIELONE KORZENIE I KŁĄCZE)
Ciemiernik kaukaski / Rhizoma cum radicibus Hellebori caucasicus

Średnia rynkowa cena:
28nzł


MOROZNIK KAUKASKI
+ EKSTRAKT Z ZIELONEJ  HERBATY
działanie: cytostatyczne (hamujące rozwój guzów), przeciwzapalne, przeciw-wirusowe, bakterio-grzybobójcze, rozkurczowe, moczopędne, żółciopędne, zmniejsza apetyt, przyspiesza metabolizm, usuwa toksyny z organizmu...

Średnia rynkowa cena:
60 zł

 
LIPOCAPS
Witamina C1000 liposomalna
120 kaps.

Średnia rynkowa cena:

91zł (120kaps.)


MULTI - ENZYME FORMULA
- PURITAN'S PRIDE -
Kompleks enzymów trawiennych ,odchudzanie, wzdęcia, choroby żołądka, wątroby, trzustki, cukrzyca typu I i II, ZESPÓŁ JELITA NADWRAŻLIWEGO. Rekonwalescencja po ostrym zapaleniu trzustki, resekcji żołądka, jelit, gastrektomia, pankreatektomia ...

Średnia rynkowa cena:
98 zł (120szt.)  56 (60szt.)JIAWEI BAOHE WAN
pigułki na nadwagę, niestrawność, oczyszczanie

Średnia rynkowa cena:
38 zł
Powiększ zdjęcie
7 PEPAS

pasożyty, toksyny, nadwaga
Średnia rynkowa cena:
22 zł saszetka


Składniki: sproszkowane nasiona papai, sproszkowane nasiona rabarbaru, sproszkowane nasiona mango, sproszkowane nasiona dyni piżmowej, ziele senesu, ziele orcza boldo, siarczan sodu. Bez dodatków cukrów, soli, skrobi, drożdży, aromatów, barwników, substancji konserwujących i słodzących, produkt odpowiedni dla wegatarian i wegan.
Stosowanie 7PEPAS:
Dorośli – zawartość całej saszetki wymieszać w 200ml letniej wody i wypić na czczo.
Dzieci od 12 roku życia  – połowę saszetki wymieszać w 200ml wody i wypić na czczo. Spożywać raz w miesiącu.
W dniu spożycia suplementu najlepiej powstrzymać się od przyjmowania ciężkostrawnych pokarmów. Zaleca się nie przyjmować zimnych (prosto z lodówki) płynów. W przypadku pragnienia najlepiej jest pić ciepłą, przegotowaną wodę.
Masz stwierdzone pasożyty lub masz kilka z objawów świadczących o obecności pasożytów?
W sumie potrzebujesz:
– dorośli – (3 x 1) = 3 opakowania 7PEPAS,
– dzieci 12-18 lat – (3 x 1/2) = 1,5 opakowania 7PEPAS
Spożyj 1 opakowanie 7PEPAS na 5-7 dni przed pełnią Księżyca
Spożyj 1 opakowanie 7PEPAS na 1-4 dni po pełni Księżyca
Spożyj 1 opakowanie 7PEPAS na 9-12 dni po pełnią Księżyca
Pełnia Księżyca jest bardzo ważna, bo podczas pełni pasożyty mają okres lęgowy.
Najbliższe pełnie Księżyca – kliknij tutaj
Profilaktyczne na pasożyty, toksyny i złogi.
Jeśli nie masz stwierdzonych pasożytów (lub nie wiesz czy masz) to spożyj 1 opakowanie 7PEPAS na 1-4 dni po pełni Księżyca.
Profilaktycznie stosuj 1 raz w miesiącu, 12 razy w roku
Profilaktycznie jednorazowo potrzebujesz:
– dorośli – 1 opakowanie 7PEPAS
– dziecko 12-18 lat – 1/2 opakowania 7PEPAS
Nadwaga – Dieta – Post
Jeśli przymierzasz się do diety lub postu/głodówki to użycie preparatu 7PEPAS przyśpieszy eliminację toksyn i złogów z organizmu i tym samym będzie łatwiej przejść okres zmiany.
Jeśli chcesz zmienić swój sposób jedzenia lub okresowo przejść na jakąś dietę to warto oczyścić organizm.
Zastosuj 1 saszetkę 7 PEPAS w przeddzień wprowadzanej zmiany.
Ostrzeżenie
Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.
Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej i zbilansowanej diety, która wraz ze zdrowym trybem życia ma duże znaczenie.
Suplementy diety powinny być przechowywane w suchym i chłodnym miejscu w sposób niedostępny dla małych dzieci.
Przeciwskazania:
7PEPAS nie jest przeznaczony dla:
– osób z chorymi nerkami
– kobiet w ciąży i karmiących
– dzieci poniżej 12 roku życia
Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na składniki preparatu.

Pytanie: Kiedy należy spożyć preparat?
Odpowiedź: Preparat spożywa się na czczo. Absolutnie nie należy jeść śniadania, najlepiej tego dnia nic nie jeść. Można pić soki świeże z sokowirówki, ostatecznie można zjeść bardzo lekkostrawny obiad i kolację. Najlepiej też aby był to dzień wolny i spokojny, bez większych obowiązków.
Pytanie: Jak należy spożyć preparat?
Odpowiedź: Zawartość torebki należy wsypać do szklanki z wodą mineralną, niegazowaną, bezsmakową o temperaturze pokojowej. Należy dokładnie wymieszać i wypić, można popić wodą bo smak preparatu jest gorzkawy ale mona temu zaradzi poprzez odstawienie wymieszanego preparatu na 15 minut.
Pytanie: Czy do efektów ubocznych należą biegunki, zaparcia lub wymioty?
Odpowiedź: Zaparcia i wymioty to nie, natomiast przeczyszczenie jest normalne gdyż w preparacie są gorzkie sole.
Preparat działa dwufazowo:
1 – substancje zawarte w ziołach powodują porażenie układu nerwowego pasożytów
2 – gorzkie sole usuwają toksyny i powodują przeczyszczenie dzięki któremu pasożyty zostają wydalone z ciała.
Porażenie układu nerwowego może być częściowe i jeśli taki osłabiony pasożyt nie zostanie wydalony wtedy może powrócić do prawie pełnej żywotności.
Pytanie: Pełnia Księżyca – czy wtedy jest jakieś nasilenie aktywności pasożytów ?
Odpowiedź: Podczas pełni pasożyty zawsze mają wylęg. Dlatego najlepiej preparat zastosować po pełni. W instrukcji jest to opisane.
Pytanie: Jak działa oczyszczanie ciała?
Odpowiedź: Ciało ma priorytety eliminacji. Pokarm de facto jest tak samo czymś obcym dla ciała jak pasożyt. Jak tylko coś zjemy to organizm uruchamia procedurę eliminacji tego gdyż jest to coś obcego dla ciała.
Jeśli organizm nie ma nic do trawienia (eliminacji) wtedy może zająć się eliminowaniem tego, co dłużej w nim zalega. Dlatego największe oczyszczenia mają miejsce podczas postów połączonych z ruchem fizycznym.
To samo jest z pasożytami jeśli po zażyciu preparatu będzie się jadło to automatycznie większość energii pójdzie na trawienie a nie na oczyszczanie ciała.
Jeśli chcesz umyć wiadro to łatwiej to zrobić jeśli z wiadra wywali się ziemniaki. Taka prosta metafora.
Jeden dzień postu jest czymś dobroczynnym dla każdego. To co wychodzi podczas postu to stłumione emocje, które ciągle są zajadane pokarmem. Dlatego ma to być dzień wolny i spokojny.
Polecam moją książkę „Sztuka świadomego jedzenia” jest tam przedstawiona wiedza zdobyta poprzez 9 lat doświadczania na sobie przeróżnych systemów żywienia.
Jeśli zależy Ci aby się pozbyć pasożyty to daj z siebie 100%. Chodzi o współprace pomiędzy Twoim ciałem i preparatem, każde ma dać z siebie 100%.
Pytanie: Czy preparat również poraża układ nerwowy pasożytów które się jeszcze nie wylęgły (jaja)?
Odpowiedź: Preparat poraża układ nerwowy pasożytów i wraz z przeczyszczeniem porażone pasożyty są wydalane. Jajo chroni pasożyta przed porażeniem. Dlatego ważne jest aby zażyć preparat podczas pełni.
Pytanie: Czy preparat może być stosowany przy tendencji do wrzodów żołądka?
Odpowiedź: Tak, może być stosowany. Preparat spożywa się na czczo rano. Nie je się śniadania, najlepiej też nie jeść obiadu. Wskazane jest picie soków rozcieńczonych, które w przypadku tendencji do wrzodów będą miały działanie dobroczynne.
Pytanie: Czy w czasie stosowania preparatu trzeba stosować dietę? Jeśli tak to jaką? Czy preparat działa na grzyby (candida lub inne)?
Odpowiedź: Na grzyby nie działa, na grzyby potrzebne jest takie jedzenie, które odkwasi organizm. Grzyby żyją tylko w kwaśnym środowisku.
W dzień zażycia preparatu najlepiej nic nie jeść i pić wodę i soki z sokowirówki. Jeśli ma się stwierdzone pasożyty to w dniach pomiędzy zażywaniem preparatu można jeść normalnie, choć warto dokonać w życiu ewolucji jedzenia co będzie skutkowało lepszym samopoczuciem i zdrowiem.
Pytanie: Czy jest jakieś szczególne zalecenie na glistę np. podwoić dawkę?
Odpowiedź: Nie, to nie tak. Jeśli są stwierdzone pasożyty wtedy przyjmuje się w sumie 3 saszetki (osoba dorosła) w odpowiednich odstępach czasu – jest instrukcja dołączona.
Nawet jeśli zabite zostaną żyjące glisty to ich jaja przeżyją dlatego spożywa się w odstępach czasowych. Spożywanie w okolicy pełni księżyca zwiększa skuteczność bo pasożyty mają okres lęgowy podczas pełni.
Pytanie: Czy 7PEPAS działa na wszystkie pasożyty?
Odpowiedź: Chyba nie ma środka który działa na wszystkie pasożyty. Preparat powoduje porażanie układu nerwowego pasożytów a gorzkie sole wspomagają oczyszczenie i wydalenie ich.
7 PEPAS działa na następujące pasożyty – tęgoryjec, tasiemiec nieuzbrojony, owsiki, lamblie, glisty, ameby, włosogłówka…
Pytanie: Czy są „problemy” psychiczne/emocjonalne po zażyciu preparatu?
Odpowiedź: Jest różnie jeśli organizm jest zanieczyszczony to się uwalniają toksyny i one maja wpływ na samopoczucie psychiczne i emocje.
Różne osoby różnie reagują, czasem może występować poddenerwowanie lub rozdrażnienie, zwiększona wrażliwość, ból głowy. Ale wystarczy mieć świadomość, że to jest chwilowe i minie.
Pytanie: Ile potrzeba tych saszetek bo chciałam oczyścić organizm głównie mi chodzi o złogi w jelitach?
Odpowiedź: Wiele osób już po zażyciu jednej torebki odczuwa dużą ulgę i poprawiają się procesy trawienia i wydalania. Na złogi polecam, pokarmy które spowodują rozmiękczanie złogów plus spowodują zwiększone wydalanie. Lewatywy są też bardzo skuteczne i dobroczynne. Hydrokolonoterapia też jest bardzo efektywna.

Opakowanie: 12 g

Data ważności: na zgrzewie saszetki

Wyprodukowano dla: KAMABIOTEC LTD, 7 Bell Yard, London WC2A 2JR, Wielka Brytania

Powiększ zdjęcie
5 HTP - PURITAN'S PRIDE
Kompleks wspierający wytwarzanie melatoniny i serotoniny.Lider wśród ANTYDEPRESANTÓW!!!Rekonwalescencja po udarze mózgu. Dla dzieci z ADHD. Pomocny w leczeniu uzależnień....
NIEZBĘDNY W BEZPIECZNYM ODCHUDZANIU!!!!!
Średnia rynkowa cena:

 78zł (60szt.)
112zł(120szt.)

    Kompleks wspierający wytwarzanie melatoniny i serotoniny

PRZECIWWSKAZANIA: nie stosujemy u kobiet w ciąży, karmiących matek, chorych na schizofrenie; osoby stosujące leki antydepresyjne stosowanie suplementu powinny skonsultować z lekarzem specjalistą. Produkt sporadycznie może powodować senność.

UWAGA: umieszczony wewnątrz pakiecik służy utrzymaniu świeżości i jest niejadalny. Dla zwiększenia efektu terapeutycznego zaleca się równoległe stosowanie Lecytyny.

DAWKOWANIE: dorośli 1 kapsułka 2 razy dziennie, na czczo i przed snem. Nie przekraczać zalecanej dawki do spożycia w ciągu dnia. Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.
5 – HYDROTRYPTOFAN

    Co piąty człowiek zapada w trakcie swego życia na depresje. Jest to całkowicie niezależne od standardu życia, kraju ani kręgu kulturowego. Szacuje się, że w chwili obecnej około 8% ludzi na cały świecie dotkniętych jest tą chorobą. Po schorzeniach serca, depresja jest najczęstszą i najdroższą chorobą. Depresja może występować w formie bipolarnej, przy której nastrój pacjenta zmniejsza się w ciągu tygodnia od euforii do fazy depresji oraz unipolarnej (ciężkiej), przy której mamy do czynienia ze stałym brakiem energii, motywacji, stanami lękowymi, pustką, uczuciem beznadziejności i brakiem jakichkolwiek pomysłów. Nie wiemy jeszcze jak depresja powstaje na poziomie neurofizjologicznym, lecz w ostatnich latach odkryto, że grają tu bardzo dużą rolę neurotransmitery serotonina i noradrenalina. Szybkie tempo życia, stres, picie dużych ilości kawy, alkoholu, niezadowolenie z życia, wyglądu, nadwaga, strach przed utratą partnera i in. zmuszają nas do forsownych diet i wysiłku fizycznego, a co za tym idzie do utraty bardzo ważnych dla naszego mózgu substancji i znacznego spadku serotoniny – hormonu spokoju i zadowolenia. Ścisła dieta również prowadzi do znaczącego spadku poziomu serotoniny, co z kolei objawia się zwiększonym łaknieniem na węglowodany i utrudnia nam osiągnięcie wymarzonego efektu. Obniżona ilość danego hormonu niezwłocznie prowadzi do jeszcze większej frustracji, braku tolerancji, niezadowolenia z siebie – krąg zamyka się. Witaj, DEPRESJO!

    Z nasion zachodnioafrykańskiej rośliny Griffonia simplicifolia uzyskuje się aminokwas 5-HTP-hydrotryptofan. Przemiany tryptofanu są źródłem istotnych związków melatoniny (hormonu snu i czuwania) i serotoniny (hormonu „szczęścia”). Serotonina – hormon tkankowy, ważny neuroprzekaźnik w ośrodkowym układzie nerwowym i pokarmowym, jest niezbędna do snu, wpływa na potrzeby seksualne, zachowania impulsywne i apetyt. Niedobór serotoniny wywołuje depresję, stany lękowe, wyzwala agresję. Serotonina odgrywa ważną rolę w rytmie snu, apetycie, pamięci, kontroli bólu i stanach zapalnych. Stres, nałogi, nadwaga, ataki migreny, zespół napięcia przedmiesiączkowego, myśli samobójcze często związane są z niskim poziomem serotoniny.

WŁAŚCIWOŚCI FARMAKOLOGICZNE: preparat aktywuje ośrodki „zadowolenia”, polepsza nastrój, blokuje apetyt, zwłaszcza na słodycze i węglowodany, przyspiesza poczucie sytości po posiłku, likwiduje nerwowość, niepewność, niezadowolenie, wyrównuje wahania nastroju, skraca czas zasypiania, czas niezbędnego snu (wydłużające fazę REM), pomaga w szybszym powrocie na jawę i szybszej koncentracji. 5-HTP wspomaga pracę mózgu, utrzymanie dobrej kondycji umysłowej, efektywny dla dzieci z ADHD, pomaga im w utrzymaniu stanu spokoju i wydłuża czas utrzymania wzmożonej uwagi, jest łatwo przyswajalnym, bezpiecznym, naturalnym suplementem.

WSKAZANIA DO STOSOWANIA: trudności w zasypianiu, bezsenność wiekowa, na tle nerwowym, częste nocne przebudzenia, napady „wilczego głodu”, chęć podjadania przed snem, zwiększone łaknienie na słodycze, nadwaga, nerwica wegetatywna, migrena skurczowa, depresja, syndrom przewlekłego zmęczenia, brak satysfakcji, uczucie niepokoju, strachu, wahania nastroju, apatia, myśli o samobójstwie, agresywność, rekonwalescencja po udarze mózgu, słaba pamięć, epilepsja, nadmierne pocenie się, upośledzenie czucia, choroba Parkinsona, znużenie seksualne, impotencja, anorgazmia, syndrom napięcia przedmiesiączkowego, nerwicowy częstoskurcz, pomocniczo w kuracji uzależnień: palenie, alkoholizm, narkomania.

PRZECHOWYWANIE: przechowywać w ciemnym, suchym miejscu, niedostępnym dla dzieci. Najlepiej zastosować przed (miesiąc/rok): na opakowaniu.

OPAKOWANIE: 60 lub 120 kapsułek w plastikowej butelce.

TAGI: 5HTP 5 HTP 5-HTP HTP

Powiększ zdjęcie
APPLE CIDER VINEGAR FORMULA
Niweluje nadwagę, łaknienie na słodycze, napady "wilczego głodu", chroniczne zaparcia, problemy wątrobowe, trzustkowe, wzdęcia, gazy, obrzęki, zapobieg kamicy dróg moczowych ...
Średnia rynkowa cena:

 58 zł

    Doskonała kompozycja proszku octu jabłkowego, witamin, mikroelementów,  błonnika i Gymnema Sylvester, oczyszczająca organizm, obniżająca łaknienie,  poziom cukru i przyspieszająca przemianę materii.

WITAMINA B6, WAPŃ FOSFOR, CHROM, SÓD, OCET Z WINA JABŁKOWEGO, PEKTYNY JABŁKOWE, GYMNEMA SYLVESTRE
    Witamina B6 bierze udział w przemianie aminokwasów, tłuszczów i węglowodanów, ułatwia ich rozkład, przemianę, umożliwia magazynowanie energii. Wapń, Fosfor i Sód wchodzą w skład kości, kwasów nukleinowych oraz związków przekazujących energię na poziomie molekularnym, takich jak ATP. Chrom zwiększa magazynowanie glukozy w mięśniach, wspomagając syntezę glikogenu, stymuluje przemiany energetyczne i syntezę kwasów tłuszczowych, pobudza transport aminokwasów do komórek, ogranicza odkładanie się tłuszczu. Właściwości lecznicze octu jabłkowego odkryto już w starożytnym Egipcie. Kleopatra zażywała rozcieńczony wodą ocet jabłkowy po każdej obfitej uczcie. Dzięki temu słynęła ze wspaniałej figury i dobrego zdrowia. Aktywnymi składnikami octu są: 20 związków mineralnych i pierwiastków śladowych: wapń, potas, chlor, żelazo, fluor, miedź, magnez, sód, fosfor, krzem, witamina A, kwasy: mlekowy, cytrynowy, octowy i propionowy, enzymy, aminokwasy i flawonoidy. Kwas octowy działa bakteriobójczo, porządnie „sprząta” jelita i żołądek (oczyszcza z zastarzałych złogów, przeciwdziała fermentacji jelitowej, zwalcza pasożyty). Zmienia pH moczu, tym samym oczyszcza układ moczowy, korzystnie wpływa na florę bakteryjną przewodu pokarmowego, obniża poziom cholesterolu, pobudza wydzielanie soków i enzymów trawiennych, przyspiesza spalanie tłuszczu. Gymnema sylvestre zmniejsza apetyt, zwłaszcza na cukier, stymuluje beta komórki trzustki do wydzielania insuliny, powodując obniżenie poziomu cukru we krwi na dłuższy czas, polepsza przemianę węglowodanów, komórkowy proces przyswojenia glukozy, regeneruje trzustkę (odpowiedzialną za produkcję insuliny), w cukrzycy typu I normalizuje poziom cukru, w cukrzycy typu II zmniejsza stężenie glukozy we krwi po posiłku.WSKAZANIA DO STOSOWANIA:  nadwaga, zwiększone, łaknienie na słodycze, napady „wilczego głodu”, chroniczne  zaparcia, niewydolność, marskość, tłuszczowa infiltracja wątroby, diabetes  mellitus – cukrzyca typu I-II, niestrawność związana z brakiem enzymów  trzustkowych, wysoki poziom cukru, cholesterolu, trójglicerydów, kwasu moczowego  we krwi, zatrzymywanie się wody w organizmie (obrzęk pod oczami, kończyn),  przerost patologicznej flory bakteryjnej: Candida albicans, Escherichia coli,  Enterococcus, Heliobacter pylori, alergia pokarmowa, wzdęcia, gazy, gnilne  procesy w przewodzie pokarmowym, kamica moczowa.

PRZECIWWSKAZANIA: nie stosujemy u kobiet w ciąży, karmiących matek i u dzieci poniżej 18 roku życia. W przypadku, gdy pacjent przyjmuje leki, stosowanie suplementu należy skonsultować z lekarzem.

UWAGA: umieszczony wewnątrz pakiecik służy utrzymaniu świeżości i jest niejadalny.

DAWKOWANIE: 3 tabletki dziennie, najlepiej w trakcie posiłku. Nie przekraczać zalecanej dawki do spożycia w ciągu dnia. Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.

PRZECHOWYWANIE: przechowywać w suchym ciemnym miejscu, w temperaturze pokojowej, w sposób niedostępny dla dzieci. Najlepiej zastosować przed (miesiąc/rok): na opakowaniu.
OPAKOWANIE: 90 tabletek w plastykowej butelce.

Powiększ zdjęcie

KAPSAICYNA
Średnia rynkowa cena:

58 zł (120 kaps.)

Właściwości: Kapsaicyna to nowoczesna formuła wspomagająca walkę z nadwagą. Kapsułki o unikalnej formule zawierają silnie skoncentrowany ekstrakt kapsaicyny pozyskany z pieprzu cayenne, który przyspiesza metabolizm i pobudza organizm do spalania maksymalnej ilości kalorii.
 
Składniki: Substancja wypełniająca-maltodekstryna (skrobia), ekstrakt kapsaicyny, kapsułka vega (warzywny składnik otoczki, barwnik - dwutlenek tytanu), substancja przeciwzbrylająca - stearynian magnezu.

Jedna kapsułka: 100 mg ekstraktu z pieprzu cayenne.

Sposób spożycia: 1 kapsułka 1 raz dziennie.
Nie należy przekraczać podanej dawki. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut zróżnicowanej i zrównoważonej diety zdrowego trybu życia. Kobiety w ciąży i karmiące piersią, osoby poniżej 18 roku życia oraz osoby chore powinny skonsultować się z lekarzem przed zażyciem preparatu.

Przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci. Nie stosować, jeśli wewnętrzne uszczelnienie zostało uszkodzone.

Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu.

Opakowanie: 120 kapsułek


Powiększ zdjęcie
MOROZNIK KAUKASKI
+ EKSTRAKT Z ZIELONEJ HERBATY
działanie: cytostatyczne (hamujące rozwój guzów), przeciwzapalne, przeciw-wirusowe, bakterio-grzybobójcze, rozkurczowe, moczopędne, żółciopędne, zmniejsza apetyt, przyspiesza metabolizm, usuwa toksyny z organizmu...
Średnia rynkowa cena:
60 zł
150 kaps.
Ciemiernik kaukaski + Herbaciany krzew / Rhizoma cum radicibus  Hellebori caucasicus + Extractum Herba Camellia sinensis

 
Camellia sinensis – herbata zielona jest dużym, wiecznie zielonym krzewem,  pochodzi z Chin i Indii. Pierwszy zapis dotyczący leczniczych właściwości  herbaty znalazł się w księdze medycyny chińskiej w 2737 r. p.n.e.

SKŁAD CHEMICZNY: C.  sinensis: polifenole składające się z katechin, alkaloidy: kofeina, teofilina i  teobromina, zasady purynowe: adenina i ksantyna, garbniki katechinowe, saponiny,  flawonoidy, olejek eteryczny, a w nim linalol, geniol i jasmon, witaminy: A,  B1, B2, C.
WŁAŚCIWOŚCI FARMAKOLOGICZNE ZIELONEJ  HERBATY: katechiny w organizmie człowieka stymulują aktywność  andrenomimetyczn, wraz z kofeiną i fenolkwasami stymulują termogenezę – rozpad i  spalanie tkanki tłuszczowej z rozprzestrzenieniem energii termicznej. Flawonole  ograniczają aktywność aldolazy – enzymu kontrolującego proces gromadzenia  tłuszczu zapasowego w tkance tłuszczowej, polifenole unieszkodliwiają mutagenne  i kancerogenne działanie toksyn, promieniowania jonizującego, chronią przed  szkodliwym wpływem wolnych rodników struktury DNA i RNA, usuwają z organizmu  związki kancerogenne oraz stymulują układ immunologiczny.WŁAŚCIWOŚCI  FARMAKOLOGICZNE: przeciwzapalne, przeciwwirusowe, bakterio-,  grzybobójcze, rozkurczowe, moczo-, żółciopędne oraz cytostatyczne (hamuje rozwój  guzów). Preparat uwalnia serotoninę (znacznie zmniejsza apetyt), wycisza układ  nerwowy, stymuluję prace wątroby, trzustki, proces hydrolizy tłuszczów (efekt  moczopędny i odchudzający), przyspiesza metabolizm i stwarza doskonałe warunki  dla schudnięcia. Po kuracji na skórze nie tworzą się rozstępy oraz nie ma efektu  jo-jo, gdyż organizm samodzielnie spala tłuszcz zapasowy, z którego wytwarzana  jest energia. Glikozydy znacznie poprawiają krążenie w sercu i na peryferiach,  zwiększają siłę skurczu mięśnia sercowego i tzw. pojemność wurzutową serca,  normalizują rytm. Ułatwiają odpływ krwi z układu żylnego, powodując w ten sposób  obniżenie ciśnienia żylnego krwi oraz ustąpienie obrzęków i zastojów żylnych.  Akumulując się w pniach nerwowych, wraz ze składnikiem mieliny fosfolipidem –  fosfatydylocholiną (Lecytyna, Neuro PS) regenerują mielionowe osłony nerwów  (cecha unikatowa). Suplement stymuluje układ endokrynny: pracę przysadki  mózgowej (ukierunkowuje metabolizm, pobudza rozkład tłuszczu), tarczycy (wzmaga  podstawową przemianę materii, pobudza syntezę białek, zmniejsza poziom  cholesterolu we krwi), trzustki (obniża poziom glukozy we krwi, zwiększa syntezę  białek i tłuszczów), nadnerczy i gruczołów płciowych; stymuluje układ moczowy,  polepsza wodno –solną przemianę, przyspiesza diurezę, zwiększa ilość wydalanego  moczu, a z nim usuwa toksyczne produkty przemiany materii, zwiększa energię  organizmu, tym samym przyczyniając się do samodzielnego oczyszczania z toksyn,  soli, metali ciężkich, odpadów metabolizmu oraz zwiększa wydajność umysłową,  fizyczną i psychiczną.
WSKAZANIA DO STOSOWANIA:  problemy metaboliczne: acidoza – zakwaszenie organizmu, nadwaga, nadmierne  pocenie się, daibetes mellitus – cukrzyca typu I i II, wysoki poziom cukru,  kwasu moczowego, cholesterolu i trójglicerydów, gęsta krew nasycona lipidami;  układ sercowy: przewlekła niewydolność serca II i III stopnia z migotaniem bądź  trzepotaniem przedsionków; układ naczyniowy: miażdżyca, niewydolność naczyń  obwodowych, żylaki, embolismus – zatorowość tętnic, vasculitis – zapalenie  naczyń, stopa cukrzycowa, choroba Buergera – zakrzepowo-zarostowe zapalenie  tętnic, zaburzenie krwiobiegu w mózgu (zawroty głowy, migrena); hepatologia:  stłuszczenie wątroby, zastoiny żółci, przewlekłe zaparcia; dermatologia:  ropiejące, trudno gojące się rany, łuszczyca, przebarwienia skóry spowodowane  intoksykacją organizmu; przeciwdziała wirusowi i brodawczaka ludzkiego – HPV,  przyczyny powstawania brodawek i włókniaków; pulmonologia: ciągłe  odchrząkiwanie, zaflegmienie, przewlekłe zapalenie oskrzeli, astma; obwodowy  układ nerwowy: neuralgia nerwu trójdzielnego – twarzowego, kulszowego – rwa  kulszowa, półpasiec, zapalenie korzonków, nerwobóle; endokrynologia:  niedoczynność tarczycy, przerost ogólny (wole) i ogniskowy (guzki i guzy),  niewydolność układu hormonalnego i z nim związana nadwaga.
PRZECIWWSKAZANIA: świeży  zawał serca, zaburzenia rytmu z bradykardią, kardiomiopatia przerostowa,  częstoskurcz komorowy, ciąża, okres laktacji, nie stosujemy u dzieci do 12 roku  życia.
UWAGA: stosując  równolegle absorbent Enterożel, przyspieszymy proces detoksykacji. Preparat  pochłonie w świetle przewodu pokarmowego toksyny i obumarłe mikroorganizmy oraz  usunie je z organizmu. Stosując równolegle 5-http obniżymy apetyt i  przyspieszymy proces odchudzania. W przypadku rozwolnienia skoków ciśnienia,  bólu brzucha dawkę preparatu należy odpowiednio zmniejszyć, aby uciążliwe  reakcje ustąpiły. Mniejszą dawkę stosujemy przez 1-2 tygodnie, a następnie  kontynuujemy według przepisu.
DAWKOWANIE: preparat  zawsze stosujemy 1 raz dziennie 1-2 godziny przed śniadaniem lub bezpośrednio  przed snem. Stosujemy 1 kapsułkę codziennie przez 7 dni, następnie dawkę  zwiększamy o 1 kapsułkę, aż do 6 kapsułek dziennie. Kontynuując kuracje,  utrzymujemy dawkę na maksymalnym poziomie. Po 3-6 miesięcznej kuracji, należy  zrobić 1 miesięczną przerwę, a następnie powtórzyć kuracje, zaczynając od  początkowej dawki.
PRZECHOWYWANIE:  przechowywać w ciemnym, suchym miejscu, niedostępnym dla dzieci, w temperaturze  pokojowej w szczelnie zamkniętym słoiku. Najlepiej spożyć przed terminem podanym  na opakowaniu.
OPAKOWANIE: 150 kapsułek  w plastykowym pudełku.
PRODUCENT:  Parafarmacea

Powiększ zdjęcie
MOROZNIK KAUKASKI
(ZMIELONE KORZENIE I KŁĄCZE)
Ciemiernik kaukaski / Rhizoma cum radicibus Hellebori caucasicus
Średnia rynkowa cena:
28 zł
WŁAŚCIWOŚCI  FARMAKOLOGICZNE: przeciwzapalne, przeciwwirusowe, bakterio-,  grzybobójcze, przeciwpasożytcznie, rozkurczowe i żółciopędne. Zioło uwalnia  serotoninę, tym samym znacznie zmniejsza apetyt, wycisza i uspokaja układ  nerwowy, stymuluje pracę wątroby, trzustki, zwiększa wydzielanie enzymów  trawiennych, soku żołądkowego, wytwarzanie żółci, polepsza jej przepływ,  aktywnie pobudza ruchy robaczkowe jelit i dróg żółciowych, usprawnia procesy  trawienia i wypróżniania. Zioło oczyszcza i odnawia cały organizm, stymuluje  proces hydrolizy tłuszczów (efekt moczopędny i odchudzający), przyspiesza  metabolizm i stwarza doskonałe warunki dla schudnięcia. Po kuracji na skórze nie  tworzą się rozstępy, skóra staje się jędrna oraz nie ma efektu jo-jo, gdyż  organizm samodzielnie spala tłuszcz zapasowy z którego wytwarzana jest energia.  Glikozydy rośliny znacznie poprawiają krążenie w sercu i na peryferiach,  zwiększają siłę skurczu mięśnia sercowego i tzw. pojemność wurzutową serca,  normalizują rytm. Ułatwiają odpływ krwi z układu żylnego, powodując w ten sposób  obniżenie ciśnienia żylnego krwi oraz ustąpienie obrzęków i zastojów żylnych.  Akumulując się w pniach nerwowych, wraz ze składnikiem mieliny fosfolipidem  –fosfatydylocholiną (Lecytyna, Neuro PS) regenerują mielinowe osłony nerwów  (cecha unikatowa). Zioło stymuluje układ endokrynny: pracę przysadki mózgowej  (ukierunkowuje metabolizm, pobudza rozkład tłuszczów zapasowych), tarczycy  (wzmaga podstawową przemianę materii, pobudza syntezę białek, zmniejsz poziom  cholesterolu we krwi), trzustki (obniża stężenie glukozy we krwi, zwiększa  syntezę białek i tłuszczów), nadnerczy i gruczołów płciowych. Pobudza układ  moczowy, polepsza wodno- solną przemianę, przyspiesza diurezę, zwiększa ilość  wydalanego moczu, a z nim usuwa toksyczne produkty przemiany materii, zwiększa  energię organizmu, tym samym przyczynia się do samodzielnego oczyszczania z  toksyn, odpadów metabolizmu oraz zwiększa wydajność umysłową, fizyczną i  psychiczną.

WSKAZANIA DO STOSOWANIA:  problemy metaboliczne: acidoza – zakwaszenie organizmu, nadwaga, nadmierne  pocenie się, diabetes mellitus – cukrzyca typu I i II, wysoki poziom cukru,  kwasu moczowego, cholesterolu i trójglicerydów, gęsta krew nasycona lipidami;  hepatologia: stłuszczenie wątroby, kamica żółciowa, zastój żółci, przewlekłe  zaparcia; gastroenterologia: niestrawność, wzdęcia, gnilne procesy w przewodzie  pokarmowym; urologia: obrzęk świadczący o zatrzymywaniu się wody w organizmie,  kłębkowo-kanalikowe zapalenie nerek, kamica moczowa, niewydolność nerek; układ  sercowy i naczyniowy: miażdżyca, przewlekła niewydolność serca II i III stopnia  z migotaniem bądź trzepotaniem przedsionków; dermatologia: ropiejące, trudno  gojące się rany, stopa cukrzycowa, łuszczycam dermatozy spowodowane intoksykacją  organizmu; przeciwdziała wirusowi brodawczaka ludzkiego – HPV, przyczyny  powstawania brodawek i włókniaków; pulmonologia: ciągłe odchrząkiwanie,  zaflegmienie, przewlekłe zapalenie oskrzeli, astma, zapalenie opłucnej; obwodowy  układ nerwowy: neuralgia nerwu trójdzielnego – twarzowego, kulszowego – rwa  kulszowa, półpasiec, zapalenie korzonków, nerwobóle; endokrynologia:  niedoczynność tarczycy, przerost ogólny (wole) i ogniskowy (guzki i guzy),  niewydolność układu hormonalnego i z nim związana nadwaga.

PRZECIWWSKAZANIA: świeży  zawał serca, zaburzenia rytmu z bradykardią, kardiomiopatia przerostowa,  częstoskurcz komorowy, ciąża, okres laktacji, nie stosujemy u dzieci do 12 roku  życia.

UWAGA: stosując  równolegle absorbent Enterożel, przyspieszymy proces detoksykacji. Preparat  pochłonie w świetle przewodu pokarmowego toksyny i obumarłe mikroorganizmy oraz  usunie je z organizmu. W przypadku rozwolnienia, skoków ciśnienia, bólu brzucha  dawkę preparatu należy odpowiednio zmniejszyć, aby uciążliwe reakcje ustąpiły.  Mniejszą dawkę stosujemy przez 1-2 tygodnie, a następnie kontynuujemy według  przepisu.

DAWKOWANIE: zioło zawsze  stosujemy 1 raz dziennie 1-2 godziny przed śniadaniem lub bezpośrednio przed  snem. Stosujemy 1 dozownik (płaska łyżeczka) codziennie przez 7 dni, następnie  dawkę zwiększamy o 1 dozownik, aż do 300 mg ziela – 6 dozowników. Kontynuując  kuracje, utrzymujemy dawkę na maksymalnym poziomie. Po 3-6 miesięcznej kuracji,  należy zrobić 1 miesięczną przerwę, a następnie powtórzyć proces, zaczynając od  początkowej dawki.
SPOSÓB UŻYCIA: dawkę  ziela dodać do 50 ml wody, dokładnie wymieszać i wypić nie pozostawiając osadu  lub zmieszać z 1/4 - 1 łyżeczką miodu i zażyć.

PRZECHOWYWANIE:  przechowywać w ciemnym, suchym miejscu, niedostępnym dla dzieci, w temperaturze  pokojowej, w szczelnie zamkniętym słoiku. Najlepiej spożyć przed terminem  podanym na opakowaniu.

OPAKOWANIE: 10g  (ok. 200 dawek) zmielonych korzeni i kłączy Rhizoma cum radicibus  Hellebori caucasicus w plastykowym pudełeczku z dozownikiem.

PRODUCENT:  Parafarmacea

Powiększ zdjęcie
MULTI - ENZYME FORMULA
- PURITAN'S PRIDE -
Kompleks enzymów trawiennych ,odchudzanie, wzdęcia, choroby żołądka, wątroby, trzustki, cukrzyca typu I i II, ZESPÓŁ JELITA NADWRAŻLIWEGO. Rekonwalescencja po ostrym zapaleniu trzustki, resekcji żołądka, jelit, gastrektomia, pankreatektomia ...
Średnia rynkowa cena:

 98 (120szt.)
 56 (60szt.)
    Multi Enzyme to naukowo opracowana, kompletna formuła dostarczająca  organizmowi pełny spektrum enzymów trawiennych, uzupełniona naturalnymi  substancjami optymalizującymi przebieg procesów metabolicznych i usprawniających  proces trawienia.
UWAGA: ziołowe  preparaty: Diabecon®, Gasex®, Liuwei Dihuang Wan, Renshen Jianpi Wan, Zhibai  Dihuang Wan i NOW® Gymnema Sylvestre regenerują trzustkę i stymulują wytwarzanie  enzymów trawiennych.AMYLAZA, PROTEAZA, LIPAZA, PAPAINA, CELULOZA, PEPSYNA,  BROMELAINA, PAPAJA
 
    Pankreatyna (gr. Pankreatos – trzustka) – podstawowy enzym trzustkowy zawiera  enzymy: amylazę, lipazę i proteazę. Amylaza – enzym hydrolityczny z grup  hydrolaz, rozkładający skrobię i inne wielocukry. Test na amylazę jest głównym  testem przy wykrywaniu zapalenia trzustki. Zwiększony poziom amylazy w surowicy  notuje się również w przypadku: alkoholizmu, niektórych nowotworów złośliwych  (rak oskrzeli, tarczycy, wątroby), zapaleniu otrzewnej, niewydolności nerek.  Lipaza – enzym rozkładający tłuszcz, hydrolizuje wiązania estrowe trójglicerydów  (tłuszcz zapasowy) i polisacharydy – węglowodany (owoce, warzywa i zboża),  rozkłada nadwyżki aminokwasów, toksyny, leki chemiczne, uczestniczy w  wytwarzaniu mocznika, syntezie i magazynowaniu witamin, w połączeniu z innymi  enzymami likwiduje obumarłe białe krwinki, tym samym obniża ryzyko powstania  stanu zapalnego. Lipaza łagodzi objawy zespołu jelita wrażliwego i jest  konieczna w kompleksowej terapii alergii pokarmowej i reumatoidalnego zapalenia  stawów. Proteaza – najważniejszy enzym odpowiedzialny za rozkład białek. Wspiera  układ odpornościowy, pomaga pozbyć się szkodliwych metabolitów, bakterii i  wirusów. Z soku niedojrzałych owoców Melonowca otrzymuje się enzym  proteolityczny – papainę, ułatwiający trawienie białka i spalanie tłuszczów.  Celuloza – polisacharyd, jest źródłem energii i składnikiem zwiększającym  objętość posiłku. Poprawia perystaltykę jelit, ułatwia przesuwanie treści  pokarmowej, obniża poziom złego cholesterolu. Pepsyna – enzym – składnik soku  żołądkowego, rozkłada białka i znajduje zastosowanie w kuracji nieżytu żołądka,  niedokwaśności i braku łaknienia. Z łodyg ananasa pozyskuje się bromelainę –  mieszaninę enzymów proteolitycznych, która ułatwia trawienie białek, tłuszczów i  skrobi. CCZ – jeden ze składników bromelainy pobudza system odpornościowy  człowieka do niszczenia komórek rakowych, podczas gdy drugi –CCS – blokuje  białko zwane Ras, które jest zmutowane w 30% różnego typu nowotworów.

WŁAŚCIWOŚCI FARMAKOLOGICZNE:  suplement uaktywnia przemianę materii, przyśpiesza trawienie i  wchłanianie mleczka pokarmowego z jelit do krwi, zwiększa udział trójglicerydów  w proces energetycznych, przyśpiesza spalanie tłuszczu zapasowego, normalizuje  poziom cholesterolu, mocznika, trójglicerydów i bilirubiny, chroni, oczyszcza i  regeneruję wątrobę i trzustkę, zapobiega ich marskości i stłuszczeniu, pomocny w  likwidacji kamieni żółciowych i wątrobowych. Preparat normalizuje odczyn soku  żołądkowego, pobudza perystaltykę jelit i produkcję własnych enzymów  trawiennych, pomaga w wychwytywaniu korzystnych substancji z posiłku, znacznie  poprawia energetyczny i fizyczny stan człowieka.

WSKAZANIA DO STOSOWANIA: schorzenia metaboliczne: nadwaga, wysoki poziom cukru, kwasu moczowego,  cholesterolu, trójglicerydów, bilirubiny we krwi, hiper-cholesterolemia – wysoki  poziom cholesterolu (nawet 300-400 jednostek), zakwaszenie organizmu;  gastroenterologia: diabetes melltus – cukrzyca typu I i II, przewlekłe zapalenie  trzustki, mukowiscydoza – zwłóknienie torbielowate trzustki, zwężenie przewodu  trzustkowego lub przewodu żółciowego wspólnego, niestrawność związana z brakiem  enzymów trzustkowych, stany niewydolności zewnątrz wydzielniczej trzustki,  rekonwalescencja po ostrym zapaleniu trzustki, po resekcji żołądka, jelit,  gastrektomia, pankreatoktomia; przewód pokarmowy: alergia pokarmowa, wzdęcia,  gazy, procesy gnilne w przewodzie pokarmowym, słabe zaburzone trawienie,  zaparcie, kolka gazowa, ból brzucha, zgaga, colon irritabile – zespół jelita  nadwrażliwego; hepatologia: ostre, chroniczne i wirusowe zapalenie wątroby,  marskość, tłuszczowa infiltracja, zastój żółci, zaburzenia wydzielania i  przepływie żółci.

PRZECIWWSKAZANIA: nie stosujemy we wczesnym etapie ostrego zapalenia trzustki. Kobiety w ciąży i w okresie laktacji stosowanie suplementu powinny skonsultować z lekarzem.

DAWKOWANIE: 1 tabletka podczas każdego posiłku. W razie konieczności (np. chorzy na mukowiscydozę) dawkę można zwiększyć do uzyskania normalizacji stolca. Czas kuracji nieograniczony, należy uważać, aby nie mieszać preparatu z płynami/pokarmami o silnym odczynie zasadowym (np. mleko). Najlepiej nie kruszyć i nie rozgryzać tabletek. Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.

PRZECHOWYWANIE: przechowywać w ciemnym, suchym miejscu, niedostępnym dla dzieci. Najlepiej spożyć przed (miesiąc/rok): na spodzie opakowania.
OPAKOWANIE: 100 tabletek w plastykowej butelce.

TAGI: MULTI ENZYM FORMUŁA, MULTI ENZYME FORMUŁA

Powiększ zdjęcie
JIAWEI BAOHE WAN
pigułki na nadwagę, niestrawność, oczyszczanie
Średnia rynkowa cena:

 38 zł
GŁÓWNE SKŁADNIKI: Grataegus, Medica Ted Lea Ven, Raphanus Seed, Pinella, Citrus Peel, Poria, Hoelen, Forsythia i inne.

WŁAŚCIWOŚCI I DZIAŁANIE: bardzo dobry środek ziołowy na niestrawność. Bao He Wan usuwa zastoje treści pokarmowej w żołądku i jelitach, pobudza funkcje trawienia, odtoksycznia, posiada właściwości bakteriobójcze, usuwa i rozpuszcza złogi zalegające w drogach żółciowych, odtłuszcza wątrobęi podnosi jej funkcjonalność, rozprasza zastoje krwi i pobudza jej krążenie, łagodzi ból żołądka, wzmacnia funkcje serca itp.

WSKAZANIA: otyłość, niestrawność, zaparcia, schorzenia wątroby, cukrzyca, wysoki poziom cholesterolu, grzybica przewodu pokarmowego, kamica pęcherzyka i dróg żółciowych. Problemy kardiologiczne, schorzenia skórne, trudności z oddychaniem, ból żołądka itp.

DAWKOWANIE: doustnie- po posiłku jednorazowo, zawartość 1 saszetki 2 razy dziennie, osoby z dużą nadwagą mogą zwiększyć dawkowanie w/g zaleceń lekarza. Popijać letnią wodą.

ZALECENIA: podczas kuracji zmnejszyć spożywanie tłustych i pikantnych potraw, unikać picia alkoholu.

OPAKOWANIE I ZAWARTOŚĆ: 12 saszetek po 6 g leku każda, w opakowaniu.

PRZECHOWYWANIE: w suchym i ciemnym miejscu.

OKRES WAŻNOŚCI: 3 lata od daty produkcji umieszczonej na opakowaniu leku.
PONIŻEJ PRZEDSTAWIAMY PAŃSTWU PREPARATY WSPOMAGAJĄCE
 
LIPOCAPS
Witamina C1000 liposomalna
120 kaps.

Średnia rynkowa cena:

81zł (120kaps.)


...
Wróć do spisu treści